O mně

Jmenuji se Romana Ramya Milotová.

Narodila jsem se v Praze v roce 1974, jsem rozvedená a mám dvě děti.
K alternativní medicíně jsem se dostala v průběhu svého života. V 25 letech se jak mávnutím kouzelného proutku začal výrazně zhoršovat můj zdravotní stav a celý život se začal hroutit jako domeček z karet. Bohužel lékaři nedokázali nemoci a bolesti nijak vysvětlit, natož stále se zhoršující situaci řešit.

Proto jsem se obrátila nejdříve k čínské medicíně, akupunktuře, baňkám, čínským i jiným bylinám a masážím. Následně jsem se seznámila s kineziologií, reiki, regresí, SRT, terapií minulými životy, tarotem, meditacemi, rodinnými konstelacemi, automatickou kresbou, písmem a dalšími metodami zabývající se nejen energií.

Moje vzdělání

Když jsem jako klient viděla úžasné výsledky nejen na mém zdraví (všechny nemoci a bolesti odezněly), ale i stále se zlepšujícím psychickém stavu, kde začaly mizet hlavně různé strachy, obavy, omezení, zvýšilo se sebevědomí, začala jsem se v některých metodách vzdělávat.

V prosinci 2003 jsem získala Reiki II. (lektor Karla Fechterová).
V červnu 2004 jsem dosáhla 9. stupně Kineziologie One Brain (lektor Ladislava Fricová).
V červnu 2008 jsem absolvovala automatickou kresbu (lektor Jaroslava Hvězdová).
V říjnu 2010 jsem ukončila výcvik asociační terapie (lektor Jaroslava Hvězdová).
V roce 2011 jsem dokončila Výcvik v systemických rodinných konstelacích a pohybech Duše (lektor Bhagat J. Zeilhofer).
V lednu 2013 jsem dokončila výcvik Voice Dialogue u lektorky Heidi Berger.
V roce 2013-2014 jsem absolvovala výcvik Individuální systemika u lektora Artho S. Wittemann.
V roce 2014-2015 jsem absolvovala Akademii léčivé výživy v Praze.
Od roku 2015-2017 jsem byla na výcviku dechových technik u Bhagata.
V letech 2020-2021 – výcvik NLP Practitionera a hypnózy podle Ericksona.
Od roku 2002 do současné doby jsem prošla řadou kursů a seminářů na různá témata jako např. Alergie, X-faktorové tělo, Nejhorší zvyk, nejdelší lež, Barometr na těle, Vnitřní dítě, Umění psychické ochrany, Předci mluví i ve mě, Vymezení hranic, Žena a muž, Smrt, Zvnitřnění, Já a peníze, Finanční přesvědčení, Naši předci, Vztahy, Umění zemřít, Dech – pramen života, Esence síly a vůle…

Studuji dodnes a věřím, že budu do konce života, protože studnice moudrosti a krásy v této oblasti je skoro nevyčerpatelná. Od roku 2003 jsem začala pracovat s klienty v Praze a od roku 2006 v Kunicích, kde v současné době i s rodinu bydlím a mám svoji poradnu.

Miluji bajky, příběhy, podobenství… a velmi ráda s nimi i pracuji. Nesou v sobě hlubokou pravdu, která je v jednoduchých obrazech na úrovni vědomí i nevědomí uchopitelná pro každého z nás… v různých obdobích našeho života můžeme v těchto poselstvích uvidět mnoho transformačního. Jedna z mých nejoblíbenějších je o lvu:

Jednou letěl orel přes hory a v drápech držel malé lvíče. V nestřeženém okamžiku lvíče upustil a to spadlo přímo do ovčího stáda. Bylo tam teplo a lvíče mělo bezpečí a pocit, že někam patří, tak už tam zůstalo. Lvíče začalo žít s ovcemi a jako ovce. Vždy se drželo stáda, běželo tam, kam ostatní ovce, žralo trávu a bečelo. Čas plynul a z lvíčete vyrostl statný lev. Ale na jeho chování se nic nezměnilo. Jednou šel okolo starý lev, uviděl ovčí stádo a nemohl věřit vlastním očím. Uprostřed stáda se pohyboval mladý lev. Dělal to samé, co ovce a ovce se ho vůbec nebály. Když stádo uvidělo starého lva, ze strachu začalo prchat. Mladý lev utíkal spolu se stádem. Starému lvu to nedalo. Chytl mladého lva a dotáhl ho k rybníku, aby mu na hladině ukázal jeho vlastní obraz. Když se mladý lev uviděl, a uviděl i starého lva, pochopil kdo je a svým mocným hlasem to dal vědět celému okolí….