Energetické čištění prostoru

I když se to může někdy zdát neuvěřitelné, všechno kolem nás, i my sami, jsme energie. Dnes již tento fakt potvrdili i vědci. Energie je věčná. Lidé, zvířata, rostliny umírají, domy se boří, přehrady se protrhávají, ale energie toho všeho tu zůstává a nezničí ji ani čas.
Pokud na nějakém místě zůstane energie, které tam nemá už co dělat, může lidem, nebo lidskému konání, způsobovat nemalé problémy (i zdravotní) a škody.

Jedná se hlavně o negativní energie, které na některých místech zůstávají roky, mnohdy i staletí. Většinou se jedná o místa, kde se událo nějaké neštěstí, popravy, bitvy, věznění spojená s velkým utrpením, případně úmrtím, místa starých zločinů, požárů, masové hroby, pohřebiště…

Na těchto místech zůstává energie plná bolesti, strachu, zloby, nenávisti, pomstychtivosti, zoufalství. Ve většině případů zde zůstávají i duše mrtvých, kteří si „nevšimli“, že už umřeli a dál zde zůstávají. Tyto duše, když přijde jejich čas, se začnou hlásit o pomoc a to všemožným někdy pro lidi i nepochopitelným způsobem.

Problémová místa se mohou projevovat :
• podivnými zvuky a úkazy v domě (strašení)
• na některé místě v zahradě se nedaří rostlinám
• domácí mazlíček nebo dítě se všemožně nějakému místu vyhýbá (kočky tato místa naopak někdy vyhledávají)
• dítě má panický strach, ke kterému není zjevná příčina, bojí se „bubáků“, (tuto skutečnost doporučuji nebrat na lehkou váhu, děti je opravdu vidí!) nebo nechtějí někam za žádnou cenu jít
• vázne výstavba domu, neustále se něco nedaří
• místa, kde se člověk „necítí“ dobře, může cítit průvan, ikdyž jsou dveře a okna zavřená, studený vzduch
• po přestěhování do nového bytu je začaly objevovat různé zdravotní problémy (bolesti hlavy, zad, špatný spánek…)
• a další…

Některé problémy mohou být způsobeny i geopatogenními zónami tvořícími se nejčastěji nad podzemními prameny vod, rudnými žilami, tektonickými poruchami a dalšími vlivy.

Po energetickém vyčistění prostoru, se věci téměř okamžitě vracení k normálu. U dětí a zvířat se to projeví uklidněním, rostlinám se začne dařit a odezní i řada zdravotních, někdy i psychických problémů.

Největší problém u projevu negativní energie je ten, že se o něm lidé bojí mluvit, protože mají strach, že budou za blázny, nebo se jim ostatní vysmějí.

Nebojte se. Věřte mi, je to úplně normální věc, jako jít si do obchodu koupit chleba. Minimálně děti vám budou nesmírně vděčné. Jsou velice citlivé a ve světě různých energií žijí řadu let po svém narození. A neporozumění a nezájem dospělých jim z toho občas dělá peklo. (tvrzení: „Když to nevidím, tak to neexistuje“ tady vskutku neplatí). Zastavte se a podívejte se při strachu svému dítěti do očí, poznáte, jestli něco skutečně potřebuje nebo si vymýšlí, jen musíte být chvíli „s ním“ a vnímat ho.

Jak čištění probíhá?

Klient/zadavatel zašle poštou nebo emailem potřebné podklady. U bytu: je to půdorys bytu. U domu: katastrální mapu a půdorysy jednotlivých pater domu, případně sklepa a půdy. S orientačním vyznačením severu. Pokud klienti chtějí, mohou mi sdělit adresu. Ale nemusí, k čištění nemovitosti ji nepotřebuji. A plně respektuji soukromí klienta.

Na půdorysy je možné použít stavební dokumentaci, pokud žádnou nemáte, stačí papír A4 a zhruba zakreslit půdorys. Jde o to, abychom zejména v bytech nečistili i sousedy.

Do vytištěných materiálů začnu automatickou kresbou a písmem zaznamenávat vše, co již není v souladu s nemovitostí, nebo jejími obyvateli, majiteli. Co vám a nemovitosti již neslouží, nepodporuje nebo chce být upraveno, odvedeno, harmonizováno a nebo co chce být z jakéhokoli důvodu uviděno, případně škodlivých vlivů jako geopatogenní zóny, spodní proudy vody, radon…

Připravím informace k nemovitosti, jak dlouho se to bude čistit a jaká bude cena. Poté se spojím se zadavatelem zakázky a sdělím mu všechny výše uvedené informace, na základě kterých se zadavatel rozhodne, zda má o čištění zájem, nebo ne. Tento odhad je zadarmo.

Pokud se klient rozhodne, že čištění – harmonizaci nechce, materiály zničím a tím to pro mě končí.
Pokud se klient rozhodne pro čištění, vysvětlím mu průběh čištění.

Výsledek čištění obdrží zadavatel do emailu, ve kterém jsou zaslané půdorysy, ve který jsou zakresleny problematická místa, u nich uvedena čísla 1,2,…10. K tomu dostane přesný seznam, ve které je uvedeno např. bod.č.1 – ložnice – smutek… a o čem daný problem byl. Jak dlouho tam je, jak se týká současných majitelů, jak byl harmonizován a zda má daný bod nějaký význam nebo poselství pro současné obyvatele, tak jaké a jak s ním mohou naložit.

V ceně nemovitosti je ještě rozbor v délce 60 min. Jestli jej klient využije a kdy, je čiště na jeho uvážení. Je možné zabývat se problémy, které se objevily v nemovitosti, nebo se můžeme věnovat něčemu naprosto jinému, co s danou nemovitostí nesouvisí, např. věnovat se vztahovým problémům, stavět konstalaci….Tento čas může take zadavatel postoupit jakéholi jiné osobě, dle svého vlastního uvážení.

Platební podmínky

Po odsouhlasení zakázky zasílá zadavatel zálohu 1000,- Kč na účet.
Zbytek částky je splatných po zaslání informací do emailu.
Nemovitost je možné čistit i za předpokladu, že o jeho čištění požádá jen jeden z majitelů nebo obyvatelů a ostatní se této činnosti nemusí nijak účastnit.